Moteriškos kepurės

Moteriškos kepurės

AMIFUR moteriškos kailinės kepurės pasiūtos iš aukščiausios kokybės audinės, lapės, meškėno, sabalo ir oposumo kailių.

Čia rasite klasikinio modelio, rusiško stiliaus ir ausines rankų darbo kepures.

Gilias tradicijas turintis meistriškumas čia susipina su itališka kokybe bei stiliaus pojūčiu.

 

Mūsų internetinės parduotuvė

Amifur.com           Mensfuraccessories.com              Realfurscarves.com           Weddingfur.com

Patikslinkite paiešką
Rikiuotė:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Sabalo kailio kepurė - rusiško modelio, tamsiai ruda, moteriška
Bene prabangiausiu kailiu pripažįstamas sabalo kailis. Visa kepurės viršutinė dalis iš kailio. Natūrali tamsiai ruda spalva. Rusiško modelio: su ausinėmis ir atvartu. Rankų darbo, pasiūta Italijoje. ..
390.00€ 489.00€
Sabalo kailio kepurė - rusiško modelio, šampano spalvos, moteriška
Prabangaus sabalo kailio rusiško modelio kepurė su ausinėmis ir atvartu. Natūrali šampano spalva. Visa viršutinė kepurės dalis iš kailio. Rankų darbo, pasiūta Italijoje. Galima rinktis iš 7 dydžių. ..
489.00€
Sabalo kailio kepurė, rusiško modelio
Ši prabangi kailio kepurė pasiūta iš labiausiai vertinamų ir brangiausių sabalo kailių. Kepurė su atvartu ir ausimis Jums garantuoja šimtaprocentinę šilumą net šalčiausią lietuviškos žiemos dieną! Pasiūta Italijoje. ..
489.00€
Auksinės lapės kailio rusiško modelio kepurė
Natūralaus auksinės lapės kailio kepurė. Visa kepurė pasiūta iš kailio. Su dvigubomis kailinėmis ausinėmis ir atvartu. Rankų darbo, pasiūta Italijoje. ..
399.00€
Klasikinio modelio sabalo kailio kepurė - šampano spalvos
Itin moteriška klasikinio modelio sabalo kailio kepurė. Kailis labai tankus ir švelnus. Spalva natūrali šampano. Rankų darbo, pasiūta Italijoje. Garantuojame jums aukščiausią kokybę. ..
289.00€ 389.00€
Krištolinės lapės kailio rusiško modelio  kepurė
Natūralios tamsiai pilkos lapės kalio kepurė. Rusiškas modelis: su dvigubomis ausinėmis ir atvartu priekyje. Spalva natūrali. Visa išorinė kepurės dalis iš kailio. Pasiūta Italijoje, rankų darbo. ..
389.00€
Lūšies kailio kepurė
Norite pabrėžti savo individualumą? Tuomet rinkitės lūšies kailio kepurę. Klasikinis modelis. Natūralios spalvos. Rankų darbo, pasiūta Italijoje.   ..
249.00€ 299.00€
Pilkosios lapės kailio rusiško modelio kepurė
Šviesiai pilkos natūralios spalvos lapės kailio kepurė. Rusiško modelio: su dvigubomis ausinėmis ir atvartu priekyje. Natūrali spalva. Rankų darbo, pasiūta Italijoje. ..
299.00€ 390.00€
Sabalo kailio kepurė - klasikinio modelio, tamsiai ruda
Klasikinio modelio sabalo kailio kepurė. Visa viršutinė kepurės dalis iš kailio. Natūrali tamsiai ruda spalva. Rankų darbo, pasiūta Italijoje. Gali rinktis net iš 7 dydžių. ..
199.00€ 389.00€
Sidabrinės lapės kailio rusiško modelio kepurė
Pasiūta Italijoje iš skandinaviškos sidabrinės lapės kailio. Visa išorinė dalis iš kailio. Ši rankų darbo kepurė su atvartu ir ausimis Jums garantuos šilumą ir jaukumą visą žiemą! O taip pat pabrėš Jūsų individualumą ir stiliaus suvokimą. Amifur garantuoja aukščiausią kokybę. ..
349.00€ 449.00€
Skandinaviškos audinės kailio kepurė
Natūralios kreminės spalvos audinės kailio kepurė. Visa išorinė kepurės dalis kailinė. Rankų darbo klasikinio modelio kepurė yra pasiūta Italijoje iš aukščiausios kokybės skandinaviškų audinės kailių. Kailis blizgus, ypač tankus bei šiltas. ..
189.00€
Grenlandinės baltos lapės kailio kepurė
Klasikinio modelio natūralios baltosios lapės kailio kepurė. Iš viršaus - kailis, viduje - medžiaga. Rankų darbo kepurė, pasiūta Italijoje. ..
219.00€