Vyriškos kepurės

Pasitikite žiemą šiltai bei stilingai su AMIFUR vyriškomis kailinėmis kepurėmis!

Natūralaus audinės, meškėno, sabalo, lapės ir kitų kailių kepurės.

Pasirinkite Jums tinkantį modelį: rusiško stiliaus su atvartu ir ausimis, ausinę ar  klasikinio modelio kepurę.

Visos kepurės yra rankų darbo ir pasiūtos Italijoje.

 

 

Mūsų internetinės parduotuvės

Amifur.com           Mensfuraccessories.com              Realfurscarves.com           Weddingfur.com

Rikiuotė:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Auksinės lapės kailio rusiško modelio kepurė
Natūralaus auksinės lapės kailio kepurė. Visa kepurė pasiūta iš kailio. Su dvigubomis kailinėmis ausinėmis ir atvartu. Rankų darbo, pasiūta Italijoje. ..
399.00€
Krištolinės lapės kailio kepurė-rusiško modelio
Natūralios tamsiai pilkos lapės kalio kepurė. Rusiškas modelis: su dvigubomis ausinėmis ir atvartu priekyje. Spalva natūrali. Visa išorinė kepurės dalis iš kailio. Pasiūta Italijoje, rankų darbo. ..
389.00€
Pilkos spalvos rusiško modelio kailio kepurė
Šviesiai pilkos natūralios spalvos lapės kailio kepurė. Rusiško modelio: su dvigubomis ausinėmis ir atvartu priekyje. Natūrali spalva. Rankų darbo, pasiūta Italijoje. ..
299.00€ 390.00€
Rusiško modelio sabalo kailio kepurė
Sabalo kailio kepurė su atvartu ir ausimis. Sabalo kailiai yra brangiausi pasaulyje, nes šių gyvūnėlių pasaulyje yra mažai. Natūrali ruda spalva. Pasiūta Italijoje. ..
489.00€
Sabalo kailio kepurė - rusiško modelio, tamsiai ruda
Bene prabangiausiu kailiu pripažįstamas sabalo kailis. Visa kepurės viršutinė dalis iš kailio. Natūrali tamsiai ruda spalva. Rusiško modelio: su ausinėmis ir atvartu. Rankų darbo, pasiūta Italijoje. ..
390.00€ 489.00€
Sabalo kailio kepurė - rusiško modelio, šampano spalvos
Prabangaus sabalo kailio rusiško modelio kepurė su ausinėmis ir atvartu. Natūrali šampano spalva. Visa viršutinė kepurės dalis iš kailio. Rankų darbo, pasiūta Italijoje. Galima rinktis iš 7 dydžių. ..
489.00€
Sidabrinės lapės kailio kepurė - rusiškas modelis
Sidabrinės lapės kailio kepurė, su atvartu ir ausimis. Pasiūta Italijoje iš aukščiausios kokybės skandinaviškos sidabrinės lapės kailio. Kailis natūralus, tad spalvos gali kiek skirtis nuo kepurės nuotraukoje. ..
349.00€ 449.00€
Skandinaviškos audinės kailio kepurė
Aukščiausios kokybės skandinaviškos audinės kailio kepurė. Visa išorinė kepurės dalis iš kailio. Natūrali ruda spalva. Kepurė su snapeliu ir mažomis ausinėmis. Rankų darbo, pasiūta Italijoje.   ..
199.00€
Audinės kailio kepurė - ausinė
Audinės kailio kepurė, pasiūta iš aukščiausios kokybės skandinaviškos audinės kailio. Spalva natūrali, šviesiai ruda. Su ausinėmis (iš vienos pusės kailis, iš kitos medžiaga). Pasiūta Italijoje. ..
229.00€
Audinės kailio kepurė - rusiško stiliaus
Audinės kailio kepurė, pasiūta iš aukščiausios kokybės skandinaviškos audinės kailio. Spalva natūrali, šviesiai ruda. Su ausinėmis (iš vienos pusės kailis, iš kitos medžiaga) ir atvartu - rusiško modelio. Pasiūta Italijoje. ..
249.00€
Bebro kailio kepurė
Ausinė natūralios rudos spalvos bebro kailio kepurė su odiniais raišteliais. Kailis itin šiltas ir minkštas. Ausinės dvigubos, iš abiejų pusių kailis. Rankų darbo kepurė pasiūta Italijoje iš aukčiausios kokybės bebro kailio.   ..
199.00€
Bebro kailio kepurė - rusiško stiliaus
Rusiško modelio (su atvartu ir ausinėmis) natūralios rudos spalvos bebro kailio kepurė su odiniais raišteliais. Kailis itin šiltas ir minkštas. Ausinės dvigubos, iš abiejų pusių kailis. Rankų darbo kepurė pasiūta Italijoje iš aukčiausios kokybės bebro kailio. ..
229.00€