Naujienlaiškiai

Privatumo politika

Kontaktai
Pellicceria Amica snc.
Įm.k.00276440682  
Via Monte Genzana 14
Pescara 65124
Italia
 
Su mumis galite susisiekti: e.paštu info@amifur.lt arba telefonu +37065082229
 
Visi Jūsų pateikti duomenys reikalingi registracijai: vardas, pavardė, adresas, telefono numeris, elektroninis paštas – mūsų duomenų bazėje tvarkomi pagal LIETUVOS RESPUBLIKOS ASMENS DUOMENŲ TEISINĖS APSAUGOS ĮSTATYMĄ, 1996 m. birželio 11 d. Nr. I-1374,Vilnius
Jūsų apsilankymo www.amifur.lt svetainėje metu pagrindinė ne asmeninė informacija (apsilankymų skaičius, paieškos raktiniai žodžiai, vidutinis svetainėje praleistas laikas, aplankyti puslapiai) yra įrašoma automatiškai (tai nepriklauso nuo registracijos). Ši informacija yra naudojama svetainės prieinamumui stebėti ir turiniui bei funkcionalumui gerinti. Jūsų duomenys nėra naudojami jokiems kitiems tikslams. 
Jūsų pateikti asmens duomenys (vardas, pavardė, adresas, telefonas, el. pašto adresas) formuojant užsakymą ir/ar registruojantis elektroninėje  parduotuvėje  ar užsisakant naujienlaiškį saugomi ir tvarkomi vadovaujantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu. Mes užtikriname, kad svetainėje esančiose užsakymų bei registracijos formose prašoma pateikti asmeninė informacija (vardas, telefono numeris, el. pašto adresas ir kt.) yra naudojama tik:

vykdant Jūsų užsakymus; 
yra skirta susisiekti su Jumis, jei kiltų kokių nors klausimų, susijusių su užsakymo vykdymu;
išrašant finansinius dokumentus (sąskaitas); 
tiesioginės rinkodaros tikslais (e. pranešimai apie naujus produktus, pasiūlymus ir pan.)
mes pasiliekame teisę perduoti informaciją trečiosioms šalims tik Lietuvos Respublikos įstatymų nustatytais atvejais ir tvarka.
 
Atsiskaitydamai elektronine bankininkyste,  visus duomenis Jūs įvedate banko sistemoje, todėl mums ši informacija yra neprieinama.
Mes negalime būti atsakingi už privatumo politiką ir praktiką kitose interneto svetainėse, net jei Jūs prisijungėte prie trečiosios šalies svetainės nuorodos iš mūsų svetainės, arba Jūs į mūsų svetainę patekote iš trečiosios šalies svetainės.
Mes rekomenduojame patikrinti kiekvienos svetainės, kurioje lankotės, politiką ir susisiekti su konkrečios svetainės administratoriumi ar valdytoju, jeigu turite pastabų ar klausimų.
Jei pageidaujate, kad Jūsų duomenys būtų pašalinti iš www.amifur.lt duomenų bazės, praneškite apie tai anksčiau nurodytu telefonu  ar elektroniniu paštu.
 
 
Customers Rating