Naujausios

Meškėno kailio kepurės

Meškėno kailio kepurės

Šiltos ir stilingo meškėno kailio kepurės.

Žaismingos meškėno kailio kepurės su tikra meškėno kailio uodega, šilta ir jauki ausinė meškėno kailio kepurė bei visad  madingos klasikinio modelio kepurės.

Pasirinkite iš natūralios pilkai rusvos spalvos ir ryškios dažytos meškėno kailio spalvos.

Visos AMIFUR kepurės yra rankų darbo ir pasiūtos Italijoje.

 

Lengvas užsakymas  |  Saugus apsipirkimas  |  Aukščiausia kokybe  |  Nemokamas pristatymas 

Mūsų internetinės parduotuvė

Amifur.com       Realfurscarves.com      Weddingfur.com     Mensfuraccessories.com

Rikiuotė:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Meškėno kailio kepurė
Klasikinio modelio meškėno kailio kepurė. Visa išorinė dalis iš kailio. Kepurės spalvos natūralios: varijuoja nuo pilkšvos iki rusvos. Rankų darbo, pasiūta Italijoje. ..
95.00€ 109.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Meškėno kailio kepurė - ausinė
Ypač šilta ir jauki ausinė meškėno kailio kepurė. Visa išorinė dalis iš kailio, ausinės dvigubos - iš abiejų pusių kailis. Kepurės spalvos natūralios: varijuoja nuo pilkšvos iki rusvos. Rankų darbo, pasiūta Italijoje. ..
129.00€ 149.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Meškėno kailio kepurė su uodega
Meškėno kailio kepurė su tikra meškėno uodega. Visa išorinė dalis iš kailio. Kepurės spalvos natūralios: varijuoja nuo pilkšvos iki rusvos. Rankų darbo, pasiūta Italijoje. AMIFUR garantuoja aukščiausią kokybę. ..
99.00€ 129.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Raudona ausinė meškėno kailio kepurė
Raudona meškėno kailio kepurė su ausinėmis, odiniais raišteliais ir bumbulėliais. Visa išorinė kepurės dalis yra iš kailio. Spalva - dažyta raudona. Rankų darbo kepurė pasiūta Italijoje. ..
139.00€ 199.00€
Raudona meškėno kailio kepurė
Jeigu esate ryški ir pasitikinti savimi asmenybė ši raudona meškėno kailio kepurė skirta jums! Visa išorinė kepurės dalis yra iš kailio. Spalva - dažyta raudona. Rankų darbo kepurė pasiūta Italijoje. AMIFUR garantuoja aukščiausią kokybę. ..
99.00€ 159.00€
Meškėno kailio kepurė – juoda
- Klasikinio modelio meškėno kailio kepurė - Iš išorės kailis, viduje - medžiaga - Rankų darbo, pagaminta Italijoje - Firma Amica snc   ..
119.00€ 149.00€
Customers Rating