Naujausios

Vyriškos kepurės

Vyriškos kepurės

Pasitikite žiemą šiltai bei stilingai su AMIFUR vyriškomis kailinėmis kepurėmis!

Natūralaus audinės, meškėno, sabalo, lapės ir kitų kailių kepurės.

Pasirinkite Jums tinkantį modelį: rusiško stiliaus su atvartu ir ausimis, ausinę ar  klasikinio modelio kepurę.

Visos kepurės yra rankų darbo ir pasiūtos Italijoje.

Aplankykite taip pat Mensfuraccessories.com   

 

Lengvas užsakymas  |  Saugus apsipirkimas  |  Aukščiausia kokybe  |  Nemokamas pristatymas

Mūsų internetinės parduotuvės

Amifur.com       Realfurscarves.com      Weddingfur.com     Mensfuraccessories.com

 

Rikiuotė:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Auksinės lapės kailio rusiško modelio kepurė
Natūralaus auksinės lapės kailio kepurė. Visa kepurė pasiūta iš kailio. Su dvigubomis kailinėmis ausinėmis ir atvartu. Rankų darbo, pasiūta Italijoje. ..
349.00€ 399.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Krištolinės lapės kailio kepurė-rusiško modelio
Natūralios tamsiai pilkos lapės kalio kepurė. Rusiškas modelis: su dvigubomis ausinėmis ir atvartu priekyje. Spalva natūrali. Visa išorinė kepurės dalis iš kailio. Pasiūta Italijoje, rankų darbo. ..
349.00€ 399.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Pilkos spalvos rusiško modelio kailio kepurė
Šviesiai pilkos natūralios spalvos lapės kailio kepurė. Rusiško modelio: su dvigubomis ausinėmis ir atvartu priekyje. Natūrali spalva. Rankų darbo, pasiūta Italijoje. ..
299.00€ 399.00€
Paremta 2 įvertinimais.
Rusiško modelio sabalo kailio kepurė
Sabalo kailio kepurė su atvartu ir ausimis. Sabalo kailiai yra brangiausi pasaulyje, nes šių gyvūnėlių pasaulyje yra mažai. Natūrali ruda spalva. Pasiūta Italijoje. ..
449.00€ 699.00€
Paremta 2 įvertinimais.
Sabalo kailio kepurė - rusiško modelio, tamsiai ruda
Bene prabangiausiu kailiu pripažįstamas sabalo kailis. Visa kepurės viršutinė dalis iš kailio. Natūrali tamsiai ruda spalva. Rusiško modelio: su ausinėmis ir atvartu. Rankų darbo, pasiūta Italijoje. ..
349.00€ 499.00€
Paremta 2 įvertinimais.
Sidabrinės lapės kailio kepurė - rusiškas modelis
Sidabrinės lapės kailio kepurė, su atvartu ir ausimis. Pasiūta Italijoje iš aukščiausios kokybės skandinaviškos sidabrinės lapės kailio. Kailis natūralus, tad spalvos gali kiek skirtis nuo kepurės nuotraukoje. ..
349.00€ 449.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Skandinaviškos audinės kailio kepurė
Aukščiausios kokybės skandinaviškos audinės kailio kepurė. Visa išorinė kepurės dalis iš kailio. Natūrali ruda spalva. Kepurė su snapeliu ir mažomis ausinėmis. Rankų darbo, pasiūta Italijoje.   ..
199.00€ 249.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Audinės kailio kepurė - ausinė
Audinės kailio kepurė, pasiūta iš aukščiausios kokybės skandinaviškos audinės kailio. Spalva natūrali, šviesiai ruda. Su ausinėmis (iš vienos pusės kailis, iš kitos medžiaga). Pasiūta Italijoje. ..
249.00€ 299.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Audinės kailio kepurė - rusiško stiliaus
Audinės kailio kepurė, pasiūta iš aukščiausios kokybės skandinaviškos audinės kailio. Spalva natūrali, šviesiai ruda. Su ausinėmis (iš vienos pusės kailis, iš kitos medžiaga) ir atvartu - rusiško modelio. Pasiūta Italijoje. ..
299.00€ 399.00€
Paremta 2 įvertinimais.
Bebro kailio kepurė
Ausinė natūralios rudos spalvos bebro kailio kepurė su odiniais raišteliais. Kailis itin šiltas ir minkštas. Ausinės dvigubos, iš abiejų pusių kailis. Rankų darbo kepurė pasiūta Italijoje iš aukčiausios kokybės bebro kailio.   ..
199.00€ 249.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Bebro kailio kepurė - rusiško stiliaus
Rusiško modelio (su atvartu ir ausinėmis) natūralios rudos spalvos bebro kailio kepurė su odiniais raišteliais. Kailis itin šiltas ir minkštas. Ausinės dvigubos, iš abiejų pusių kailis. Rankų darbo kepurė pasiūta Italijoje iš aukčiausios kokybės bebro kailio. ..
249.00€ 299.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Bebro kailio kepurė - šviesiai ruda
Šviesiai rudos spalvos bebro kailio kepurė su snapeliu. Iš viršaus kailis, viduje medžiaga. Bebro kailis yra labai šiltas ir švelnus. Amifur garantuoja aukščiausią kokybę. ..
189.00€ 199.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Meškėno kailio kepurė
Klasikinio modelio meškėno kailio kepurė. Visa išorinė dalis iš kailio. Kepurės spalvos natūralios: varijuoja nuo pilkšvos iki rusvos. Rankų darbo, pasiūta Italijoje. ..
95.00€ 109.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Meškėno kailio kepurė - ausinė
Ypač šilta ir jauki ausinė meškėno kailio kepurė. Visa išorinė dalis iš kailio, ausinės dvigubos - iš abiejų pusių kailis. Kepurės spalvos natūralios: varijuoja nuo pilkšvos iki rusvos. Rankų darbo, pasiūta Italijoje. ..
129.00€ 149.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Meškėno kailio kepurė su atvartėliu ir uodega
Meškėno kailio kepurė su atvartu ir tikra meškėno uodega. Visa išorinė dalis iš kailio. Kepurės spalvos natūralios: varijuoja nuo pilkšvos iki rusvos. Rankų darbo, pasiūta Italijoje. ..
129.00€ 149.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Meškėno kailio kepurė su uodega
Meškėno kailio kepurė su tikra meškėno uodega. Visa išorinė dalis iš kailio. Kepurės spalvos natūralios: varijuoja nuo pilkšvos iki rusvos. Rankų darbo, pasiūta Italijoje.   ..
99.00€ 129.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Rusiško stiliaus meškėno kailio kepurė
Vyrų labiausiai mėgstama rusiško modelio meškėno kailio kepurė. Kepurė labai šilta  - su ausinėmis ir atvartu. Visa išorinė kepurės dalis iš kailio. Spalvos natūralios: varijuoja nuo rusvos iki pilkos, priklausomai nuo gyvūno bei iš kurios gyvūno kailio dalies pasiūta kepurė. Rankų darbo, pasiūta Italijoje. ..
149.00€ 199.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Oposumo kailio kepurė - rusiško stiliaus
Rusiško modelio oposumo kailio kepurė. Su atvartu ir ausinėmis. Visa išorinė kepurės dalis iš kailio. Spalva: šviesiai ruda. Rankų darbo, pasiūta Italijoje. ..
139.00€ 179.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Rekso kailio rusiško modelio kepurė
Rusiško modelio rekso kailio kepurė su atvartu ir ausimis. Pasiūta iš voverės "Reks" kailio. Savo švelnumu ir spalva labai primena šinšilos kailį, todėl dar kartais vadinamas - "reks šinšila". Pasiūta Italijoje. ..
119.00€ 149.00€
Paremta 2 įvertinimais.
Sabalo kailio kepurė
Klasikinio modelio sabalo kailio kepurė. Natūralios spalvos  kailis. Sabalo kailis yra brangiausias pasaulyje, nes šių gyvūnų yra labai mažai. Pasiūta Italijoje. ..
299.00€ 499.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Sabalo kailio kepurė - klasikinio modelio, vyriška
Klasikinio modelio sabalo kailio kepurė. Visa viršutinė kepurės dalis iš kailio. Natūrali tamsiai ruda spalva. Rankų darbo, pasiūta Italijoje. Gali rinktis net iš 7 dydžių. ..
199.00€ 399.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Karakulio kailio kepurė - ruda
Rudos spalvos karakulio kailio kepurė su ausinėmis ir odiniais raišteliais. Visa išorinė dalis iš kailio. Rankų darbo, pasiūta Italijoje.   ..
139.00€ 169.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Karakulio kailio kepurė-vyriška, juoda
Juodos spalvos karakulio kailio kepurė su snapeliu. Visa išorinė kepurės dalis iš kailio. AMIFUR garantuoja aukščiausią kokybę. ..
129.00€ 169.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Karakulio kailio kepurė – juoda, rusiškas modelis
Karakulio kailio kepurė – juoda. Rusiškas modelis.  Su dvigubomis kailinėmis ausinėmis ir atvartu priekyje. Natūrali spalva.   ..
199.00€ 299.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Reks šinšila kailio kepurė - rusiškas modelis
Rusiško modelio kailio kepurė su atvartu ir ausinėmis. Pasiūta iš triušio "Reks šinšila" kailio. Kailis labai minkštas ir švelnus. Pagaminta Italijoje.   ..
189.00€ 299.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Rusiško modelio oposumo kailio kepurė
Rusiško modelio oposumo kailio kepurė. Su atvartu ir ausinėmis. Visa išorinė kepurės dalis iš kailio. Natūrali spalva. Rankų darbo, pasiūta Italijoje.   ..
199.00€ 299.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Rusiško modelio meškėno kailio kepurė
Vyrų labiausiai mėgstama rusiško modelio meškėno kailio kepurė. Kepurė labai šilta  - su ausinėmis ir atvartu. Visa išorinė kepurės dalis iš kailio. Spalvos natūralios: varijuoja nuo rusvos iki pilkos, priklausomai nuo gyvūno bei iš kurios gyvūno kailio dalies pasiūta kepurė. Rankų darbo, pasiūta Italijoje.   ..
299.00€ 399.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Sidabrinės lapės kailio kepurė. Rusiškas modelis
Sidabrinės lapės kailio kepurė su atvartu ir ausinėmis. Pasiūta Italijoje iš aukščiausios kokybės skandinaviškos sidabrinės lapės kailio. Kailis natūralus, tad spalvos gali kiek skirtis nuo kepurės nuotraukoje. Rankų darbo, pasiūta Italijoje.   ..
499.00€ 599.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Pilkosios lapės kailio rusiško modelio kepurė
Pilkos natūralios spalvos lapės kailio kepurė. Rusiškas modelis: su dvigubomis ausinėmis ir atvartu priekyje. Natūrali spalva. Rankų darbo, pasiūta Italijoje.   ..
399.00€ 499.00€
Paremta 2 įvertinimais.
Meškėno kailio kepurė su atvartu
Meškėno kailio kepurė su atvartu. Visa kepurė pasiūta iš kailio. (kailis iš abiejų usių) Rankų darbo, pasiūta Italijoje. ..
119.00€ 139.00€
Sabalo kailio kepurė su atvartu – tamsiai ruda
Sabalo kailio kepurė su atvartu – tamsiai ruda (kailis iš abiejų usių) Visa kepurė pasiūta iš kailio. Rankų darbo, pasiūta Italijoje. ..
299.00€ 449.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Sidabrinės lapės kailio kepurė su atvartu
Sidabrinės lapės kailio kepurė su atvartu  Visa kepurė pasiūta iš kailio. (kailis iš abiejų usių) Rankų darbo, pasiūta Italijoje. ..
349.00€ 399.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Audinės kailio kepurė su atvartu
Audinės kailio kepurė su atvartu  (kailis iš abiejų usių) Visa kepurė pasiūta iš kailio. Rankų darbo, pasiūta Italijoje. ..
199.00€ 249.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Audinės kailio kepurė – vyriška, klasikinio modelio
Audinės kailio kepurė – vyriška, klasikinio modelio Visa kepurė pasiūta iš kailio. Rankų darbo, pasiūta Italijoje. ..
189.00€ 199.00€
Lapės kailio kepurė - juoda
- Aukščiausios kokybės lapės kailis - Iš išorės kailis, viduje - medžiaga - Rankų darbo, pagamintas Italijoje - Firma Amica snc   ..
199.00€ 299.00€
Meškėno kailio kepurė – juoda
- Klasikinio modelio meškėno kailio kepurė - Iš išorės kailis, viduje - medžiaga - Rankų darbo, pagaminta Italijoje - Firma Amica snc   ..
119.00€ 149.00€
Vyriška juodos audinės kailio kepurė
- Aukščiausios kokybės audinės kailis - Iš išorės kailis, viduje - medžiaga - Rankų darbo, pagamintas Italijoje - Firma Amica snc   ..
149.00€ 299.00€
Paremta 2 įvertinimais.
Audinės kailio kepurė
-Natūralus kailis -Natūrali spalva -Satino pamušalas -100% rankų darbas -Pagaminta Italijoje -Prekės ženklas: Amica snc -Garantuojame aukščiausią kokybę   ..
189.00€ 199.00€
Šeško kailio kepurė
-Natūralus šeško kailis -Natūrali kailio spalva -Satino pamušalas -100% rankų darbas -Pagaminta Italijoje -Prekės ženklas: Amica snc -Garantuojame aukščiausią kokybę   ..
159.00€ 199.00€
Šeško kailio kepurė - tamsi
-Natūralus šeško kailis -Natūrali tamsaus šeško kailio spalva -Satino pamušalas -100% rankų darbas -Pagaminta Italijoje -Prekės ženklas: Amica snc -Garantuojame aukščiausią kokybę   ..
159.00€ 199.00€
Rex triušio kailio kepurė
-Karališko Rex triušio kailis -Ypatingai švelnus ir minkštas kailis -Satino pamušalas -100% rankų darbas -Pagaminta Italijoje -Prekės ženklas: Amica snc -Garantuojame aukščiausią kokybę ..
99.00€ 135.00€
Rex triušio kailio kepurė-juoda
-Karališko Rex triušio kailis -Ypatingai švelnus ir minkštas kailis -Juoda spalva -Satino pamušalas -100% rankų darbas -Pagaminta Italijoje -Prekės ženklas: Amica snc -Garantuojame aukščiausią kokybę ..
99.00€ 119.00€
Rex triušio kailio kepurė-vertikalūs raštai
-Rex triušio kailis -Vertikalūs raštai -Satino pamušalas -100% rankų darbas -Pagaminta Italijoje -Prekės ženklas: Amica snc -Garantuojame aukščiausią kokybę   ..
99.00€ 139.00€
Rudo karakulio kailio kepurė
-Natūralus karakulio kailis -Natūrali ruda spalva -Satino pamušalas -100% rankų darbas -Pagaminta Italijoje -Prekės ženklas: Amica snc -Garantuojame aukščiausią kokybę   ..
99.00€ 149.00€
Rudo karakulio kailio kepurė-tamsiai ruda
-Natūralus karakulio kailis -Natūrali tamsiai ruda spalva -Satino pamušalas -100% rankų darbas -Pagaminta Italijoje -Prekės ženklas: Amica snc -Garantuojame aukščiausią kokybę   ..
99.00€ 149.00€
Oposumo kailio kepurė
-Natūralus oposumo kailis -Natūrali spalva -Satino pamušalas -100% rankų darbas -Pagaminta Italijoje -Prekės ženklas: Amica snc -Garantuojame aukščiausią kokybę   ..
99.00€
Lūšies kailio kepurė
-Natūralus lūšies kailis -Natūrali spalva, autentiški raštai -Satino pamušalas -100% rankų darbas -Pagaminta Italijoje -Prekės ženklas: Amica snc -Garantuojame aukščiausią kokybę   ..
249.00€ 399.00€
Vyriška tamsiai rudos spalvos Rex triušio kailio kepurė
-Rex triušio kailis   -100% natūralus kailis   -Spalva dažyta   -Satino pamušalas   -100% rankų darbo   -Pagaminta Italijoje   -Prekės ženklas: Amica snc   -Garantuojame aukščiausią kokybę   ..
99.00€ 129.00€
Rusiško modelio lapės kailio kepurė – balta
-Rusiško modelio lapės kailio kepurė - balta -Natūralus kailis -Natūrali spalva -Satino pamušalas -100% rankų darbo -Pagaminta Italijoje -Prekės ženklas: Amica snc -Garantuojame aukščiausią kokybę   ..
299.00€ 499.00€
Rusiško modelio lapės kailio kepurė – juoda
-Rusiško modelio lapės kailio kepurė-juoda -Natūralus kailis -Kailis dažytas -Satino pamušalas -100% rankų darbo -Pagaminta Italijoje -Prekės ženklas: Amica snc -Garantuojame aukščiausią kokybę   ..
299.00€ 499.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Rusiško modelio arktinės lapės kailio kepurė – melsva
-Rusiško modelio arktinės lapės kailio kepurė - melsva -Natūralus kailis -Natūrali spalva -Satino pamušalas -100% rankų darbo -Pagaminta Italijoje -Prekės ženklas: Amica snc -Garantuojame aukščiausią kokybę   ..
399.00€ 499.00€
Bebro kailio kepurė, rusiško modelio
-Natūralus bebro kailis -Rusiško modelio kepurė -Išorinė ir vidinė ausinių dalys yra kailinės -Satino pamušalas -Pagaminta Italijoje -Odiniai raiščiai ausinėms surišti ir prilaikyti virš kepurės kupolo arba surišti po smakru. -Natūrali spalva -Pagaminta Italijoje -Rankų darbo gaminys -Prekės ženklas Amica snc     ..
299.00€ 399.00€
Juoda audinės kailio gabalėlių kepurė
-Natūralus audinės kailis -Rusiško modelio kepurė -Išorinė ir vidinė ausinių dalys yra kailinės -Satino pamušalas -Pagaminta Italijoje -Odiniai raiščiai ausinėms surišti ir prilaikyti virš kepurės kupolo arba surišti po smakru. -Spalva dažyta -Pagaminta Italijoje -Rankų darbo gaminys -Prekės ženklas Amica snc     ..
149.00€ 199.00€
Skandinaviškos audinės rusiško modelio kepurė
-Natūralus skandinaviškos audinės kailis -Rusiško modelio kepurė -Išorinė ir vidinė ausinių dalys yra kailinės -Satino pamušalas -Pagaminta Italijoje -Odiniai raiščiai ausinėms surišti ir prilaikyti virš kepurės kupolo arba surišti po smakru. -Natūrali spalva -Pagaminta Italijoje -Rankų darbo gaminys -Prekės ženklas Amica snc     ..
299.00€ 499.00€
Tamsiai rudo marten kiaunės kailio rusiško modelio kepurė
-Natūralus marten kaunės kailis -Rusiško modelio kepurė -Išorinė ir vidinė ausinių dalys yra kailinės -Satino pamušalas -Pagaminta Italijoje -Odiniai raiščiai ausinėms surišti ir prilaikyti virš kepurės kupolo arba surišti po smakru. -Natūrali spalva -Pagaminta Italijoje -Rankų darbo gaminys -Prekės ženklas Amica snc       ..
399.00€ 699.00€
Rudo karakulio kailio rusiško modelio kepurė
-Natūralus karakulio kailis -Rusiško modelio kepurė -Išorinė ir vidinė ausinių dalys yra kailinės -Satino pamušalas -Pagaminta Italijoje -Odiniai raiščiai ausinėms surišti ir prilaikyti virš kepurės kupolo arba surišti po smakru. -Natūrali spalva -Pagaminta Italijoje -Rankų darbo gaminys -Prekės ženklas Amica snc     ..
199.00€ 349.00€
Tamsiai rudo karakulio kailio rusiško modelio kepurė
-Natūralus karakulio kailis -Rusiško modelio kepurė -Išorinė ir vidinė ausinių dalys yra kailinės -Satino pamušalas -Pagaminta Italijoje -Odiniai raiščiai ausinėms surišti ir prilaikyti virš kepurės kupolo arba surišti po smakru. -Natūrali spalva -Pagaminta Italijoje -Rankų darbo gaminys -Prekės ženklas Amica snc     ..
199.00€ 349.00€
Poliarinio šeško kailio rusiško modelio kepurė
-Natūralus  poliarinio šeško kailis -Rusiško modelio kepurė -Išorinė ir vidinė ausinių dalys yra kailinės -Satino pamušalas -Pagaminta Italijoje -Odiniai raiščiai ausinėms surišti ir prilaikyti virš kepurės kupolo arba surišti po smakru. -Natūrali spalva -Pagaminta Italijoje -Rankų darbo gaminys -Prekės ženklas Amica snc     ..
249.00€ 399.00€
Tamsi poliarinio šeško kailio rusiško modelio kepurė
-Natūralus  tamsios spalvos poliarinio šeško kailis -Rusiško modelio kepurė -Išorinė ir vidinė ausinių dalys yra kailinės -Satino pamušalas -Pagaminta Italijoje -Odiniai raiščiai ausinėms surišti ir prilaikyti virš kepurės kupolo arba surišti po smakru. -Natūrali spalva -Pagaminta Italijoje -Rankų darbo gaminys -Prekės ženklas Amica snc     ..
249.00€ 399.00€
Balto Rex triušio kailio rusiško modelio kepurė
-Natūralus Rex triušio kailis -Rusiško modelio kepurė -Išorinė ir vidinė ausinių dalys yra kailinės -Satino pamušalas -Pagaminta Italijoje -Odiniai raiščiai ausinėms surišti ir prilaikyti virš kepurės kupolo arba surišti po smakru. -Natūrali Spalva -Pagaminta Italijoje -Rankų darbo gaminys -Prekės ženklas Amica snc   ..
189.00€ 299.00€
Juodo Rex triušio kailio rusiško modelio kepurė
-Natūralus Rex triušio kailis -Rusiško modelio kepurė -Išorinė ir vidinė ausinių dalys yra kailinės -Satino pamušalas -Pagaminta Italijoje -Odiniai raiščiai ausinėms surišti ir prilaikyti virš kepurės kupolo arba surišti po smakru. -Spalva dažyta -Pagaminta Italijoje -Rankų darbo gaminys -Prekės ženklas Amica snc     ..
189.00€ 299.00€
Audinės kailio gabalėlių galvos juosta - juoda - dviguba
Audinės kailio gabalėlių galvos juosta - juoda - dviguba Kailis iš abiejų pusių Rankų darbo šalikas, pasiūtas Italijoje. ..
89.00€ 99.00€
Bebro kailio galvos juosta
Bebro kailio galvos juosta Kailis iš abiejų pusių Rankų darbo šalikas, pasiūtas Italijoje ..
99.00€ 119.00€
Audinės kailio galvos juosta - dviguba
Audinės kailio galvos juosta - dviguba Kailis iš abiejų pusių Rankų darbo šalikas, pasiūtas Italijoje. ..
119.00€ 149.00€
Karakulio kailio galvos juosta - juoda
Karakulio kailio galvos juosta - juoda Kailis iš abiejų pusių Rankų darbo šalikas, pasiūtas Italijoje. ..
89.00€ 99.00€
Rex šinšila galvos juosta
Rex šinšila galvos juosta Kailis iš abiejų pusių Rankų darbo šalikas, pasiūtas Italijoje. ..
79.00€ 99.00€
Meškėno kailio galvos juosta
Meškėno kailio galvos juosta Kailis iš abiejų pusių Rankų darbo šalikas, pasiūtas Italijoje ..
79.00€ 99.00€
Customers Rating