Naujausios

Galvos juostos

Galvos juostos

Kailinės galvos juostos, skirtos moterims ir merginoms. Šias kailines juostas galima nešioti ir kaip movas ant kaklo. Pasirinkite iš mėgstamiausio kailio tipo - lapės, meškėno, triušio ir audinės kailio!

 

Lengvas užsakymas  |  Saugus apsipirkimas  |  Aukščiausia kokybe  |  Nemokamas pristatymas 

Mūsų internetinės parduotuvė

Amifur.com       Realfurscarves.com      Weddingfur.com     Mensfuraccessories.com

Rikiuotė:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Baltosios lapės kailio juosta
Rankų darbo baltos lapės kailio juosta. Juosta vienguba: iš vienos pusės kailis, iš kitos medžiaga. Gale sujungta guma. Juosta taip pat gali būti dėvima kaip šalikas. Juosta - šalikas pasiūtas Italijoje. ..
99.00€ 149.00€
Juodos spalvos lapės kailio galvos juosta
-Vienguba: iš vienos pusės kailis, iš kitos - medžiaga. -Rankų darbo šalikas, pasiūtas Italijoje.   ..
99.00€ 149.00€
Sidabrinės lapės kailio galvos juosta
Sidabrinės lapės kailio galvos juosta taip pat gali būti nešiojami kaip šalikėlis. Gale sujungta gumyte. Viengubas: iš vienos pusės kailis, iš kitos - medžiaga. Spalva natūrali, varijuoja nuo juodos iki baltos. Rankų darbo, pasiūta Italijoje. ..
99.00€ 149.00€
Auksinės lapės kailio galvos juosta
Natūralios švelniai auksinės spalvos lapės kailis. Juosta vienguba: iš vienos pusės kailis, iš kitos medžiaga. Gale sujungta guma. Juosta taip pat gali būti dėvima kaip šalikas. Pasiūta iš aukščiausios kokybės skandinaviškos lapės kailio.     ..
99.00€ 149.00€
Meškėno kailio galvos juosta
Meškėno kailio galvos juosta. Gali būti taip pat nešiojama kaip šalikėlis. Gale sujungta gumyte. Vienguba: iš vienos pusės kailis, iš kitos - medžiaga. Rankų darbo, pasiūta Italijoje. ..
79.00€ 99.00€
Pilkosios lapės kailio galvos juosta
Pilkosios lapės kailio galvos juosta taip pat gali būti nešiojami kaip šalikėlis. Gale sujungta gumyte. Viengubas: iš vienos pusės kailis, iš kitos - medžiaga. Spalva: natūrali šviesiai pilka. Rankų darbo, pasiūta Italijoje. ..
99.00€ 149.00€
"Rex" triušio kailio galvos juosta
Galvos juosta - šalikas viename. Dvigubas, iš abiejų pusių kailis. Pasiūta iš "Rex" rūšies triušio kailio. Galinėje dalyje  juosta-šalikas yra sujungtas gumyte. Amifur garantuoja aukščiausią kokybę. Pagaminta Italijoje.   ..
79.00€ 99.00€
Skandinaviškos audinės kailio galvos juosta
Natūralios rudos spalvos skandinaviškos audinės kailio galvos juosta - šalikėlis. Gale sujungta gumyte. Vienpusė: iš vienos pusės kailis, iš kitos - medžiaga. Rankų darbo, pasiūta Italijoje. ..
119.00€ 149.00€
Oposumo kailio galvos juosta - šviesiai ruda
Oposumo kailio galvos juosta taip pat gali būti nešiojami kaip šalikėlis. Gale sujungta gumyte. Viengubas: iš vienos pusės kailis, iš kitos - medžiaga. Spalva: ruda. Rankų darbo, pasiūta Italijoje. ..
79.00€ 99.00€
Karakulio kailio galvos juosta
Karakulio kailio galvos juosta - juoda Kailis iš abiejų pusių Rankų darbo šalikas, pasiūtas Italijoje. ..
89.00€ 99.00€
Baltos audinės kailio galvos juosta
Natūralios baltos spalvos audinės kailio galvos juosta. Juosta vienguba: iš vienos pusės kailis, iš kitos medžiaga. Gale sujungta guma. Juosta taip pat gali būti dėvima kaip šalikas. ..
99.00€ 149.00€
Customers Rating