Naujausios

Moteriškos kepurės

Moteriškos kepurės

AMIFUR moteriškos kailinės kepurės pasiūtos iš aukščiausios kokybės audinės, lapės, meškėno, sabalo ir oposumo kailių.

Čia rasite klasikinio modelio, rusiško stiliaus ir ausines rankų darbo kepures.

Gilias tradicijas turintis meistriškumas čia susipina su itališka kokybe bei stiliaus pojūčiu.

 

Lengvas užsakymas  |  Saugus apsipirkimas  |  Aukščiausia kokybe  |  Nemokamas pristatymas   

Mūsų internetinės parduotuvė

Amifur.com       Realfurscarves.com      Weddingfur.com     Mensfuraccessories.com

Patikslinkite paiešką
Rikiuotė:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Sabalo kailio kepurė - rusiško modelio, tamsiai ruda, moteriška
Bene prabangiausiu kailiu pripažįstamas sabalo kailis. Visa kepurės viršutinė dalis iš kailio. Natūrali tamsiai ruda spalva. Rusiško modelio: su ausinėmis ir atvartu. Rankų darbo, pasiūta Italijoje. ..
349.00€ 499.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Sabalo kailio kepurė, rusiško modelio
Ši prabangi kailio kepurė pasiūta iš labiausiai vertinamų ir brangiausių sabalo kailių. Kepurė su atvartu ir ausimis Jums garantuoja šimtaprocentinę šilumą net šalčiausią lietuviškos žiemos dieną! Pasiūta Italijoje. ..
449.00€ 699.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Auksinės lapės kailio rusiško modelio kepurė
Natūralaus auksinės lapės kailio kepurė. Visa kepurė pasiūta iš kailio. Su dvigubomis kailinėmis ausinėmis ir atvartu. Rankų darbo, pasiūta Italijoje. ..
349.00€ 399.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Krištolinės lapės kailio rusiško modelio  kepurė
Natūralios tamsiai pilkos lapės kalio kepurė. Rusiškas modelis: su dvigubomis ausinėmis ir atvartu priekyje. Spalva natūrali. Visa išorinė kepurės dalis iš kailio. Pasiūta Italijoje, rankų darbo. ..
349.00€ 399.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Lūšies kailio kepurė
Norite pabrėžti savo individualumą? Tuomet rinkitės lūšies kailio kepurę. Klasikinis modelis. Natūralios spalvos. Rankų darbo, pasiūta Italijoje.   ..
249.00€ 399.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Pilkosios lapės kailio rusiško modelio kepurė
Šviesiai pilkos natūralios spalvos lapės kailio kepurė. Rusiško modelio: su dvigubomis ausinėmis ir atvartu priekyje. Natūrali spalva. Rankų darbo, pasiūta Italijoje. ..
299.00€ 399.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Sabalo kailio kepurė - klasikinio modelio, tamsiai ruda
Klasikinio modelio sabalo kailio kepurė. Visa viršutinė kepurės dalis iš kailio. Natūrali tamsiai ruda spalva. Rankų darbo, pasiūta Italijoje. Gali rinktis net iš 7 dydžių. ..
199.00€ 399.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Sidabrinės lapės kailio rusiško modelio kepurė
Pasiūta Italijoje iš skandinaviškos sidabrinės lapės kailio. Visa išorinė dalis iš kailio. Ši rankų darbo kepurė su atvartu ir ausimis Jums garantuos šilumą ir jaukumą visą žiemą! O taip pat pabrėš Jūsų individualumą ir stiliaus suvokimą. Amifur garantuoja aukščiausią kokybę. ..
349.00€ 449.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Skandinaviškos audinės kailio kepurė
Natūralios kreminės spalvos audinės kailio kepurė. Visa išorinė kepurės dalis kailinė. Rankų darbo klasikinio modelio kepurė yra pasiūta Italijoje iš aukščiausios kokybės skandinaviškų audinės kailių. Kailis blizgus, ypač tankus bei šiltas. ..
149.00€ 299.00€
Paremta 2 įvertinimais.
Grenlandinės baltos lapės kailio kepurė
Klasikinio modelio natūralios baltosios lapės kailio kepurė. Iš viršaus - kailis, viduje - medžiaga. Rankų darbo kepurė, pasiūta Italijoje. ..
199.00€ 249.00€
Skandinaviškos audinės kailio kepurė
Klasikinio modelio kepurė. Spalva natūrali, tamsiai ruda. Visa išorinė kepurės dalis kailinė. Rankų darbo kepurė pasiūta iš aukščiausios kokybės skandinaviškų audinės kailių. ..
189.00€ 199.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Ausinė skandinaviškos audinės kailio kepurė
Ausinė natūralios kreminės spalvos audinės kailio kepurė. Iš viršaus kailis, viduje medžiaga. Kepurė su odiniais raišteliais ir audinės kailio bumbulėliais. Kepurė rankų darbo pasiūta Italijoje. ..
249.00€ 399.00€
Pekeno lapės kailio kepurė
Tamsiai rudos spalvos Pekeno lapės kailio kepurė. Klasikinio modelio kepurė, išorėje tik kailis. Galite rinktis iš 7 dydžių. Rankų darbo kepurė pagaminta Italijoje. ..
199.00€ 249.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Skandinaviškos audinės kailio kepurė su uodegėlėmis
Visa išorinė kepurės dalis - kailis. Kepurė su trimis audinės uodegėlėmis. Spalva natūrali tamsiai ruda. Kailis - skandinaviška audinė. Rankų darbo kepurė pasiūta Italijoje. ..
219.00€
Ausinė skandinaviškos audinės kailio kepurė
Rankų darbo ausinė skandinaviškos audinės kailio kepurė. Natūrali ruda spalva. Iš viršaus kailis, viduje medžiaga. Ausinės viengubos - vidinėje pusėje medžiaga, viršutinėje kailis. Kepurė su odiniais raišteliais ir audinės uodegėlėmis.   ..
299.00€
Pilkos lapės kailio kepurė
Natūralios pilkos spalvos lapės kailio kepurė. Išorinė kepurės dalis - tik kailis, viduje - medžiaga. Galite rinktis iš 7 dydžių. Rankų darbo kepurė pasiūta iš aukščiausios kokybės lapės kailių. ..
199.00€ 249.00€
Sidabrinės lapės kailio kepurė
Sidabrinės lapės kailio kepurė. Ši lapės kailio rūšis yra labiausiai vertinama iš visų, dėl kailio tankumo, glotnumo, ypatingos spalvos bei jos suteikiamos prabangos. Su šia sidabrinės lapės kailio kepure būsite išskirtinė ir atrodysite itin žaviai. ..
299.00€ 349.00€
Paremta 2 įvertinimais.
Ausinė sidabrinės lapės kailio kepurė
Ausinė rankų darbo sidabrinės lapės kailio kepurė pasiūta Italijoje. Ausinės viengubos - iš vidinės pusės medžiaga, iš viršaus kailis. Spalvos natūralios: juoda, balta, pilka. Amifur garantuoja aukščiausią kokybę.   ..
339.00€ 430.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Sidabrinės lapės kailio kepurė su uodega
Suteikite savo įvaizdžiui išskirtinumo su šia žavia sidabrinės lapės kailio kepure. Sidabrinės lapės kailio kepurė su tikra lapės uodega. Išorinė kepurės dalis - kailis, vidinė - medžiaga. Amifur garantuoja aukščiausią kokybę. ..
299.00€ 359.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Arktinės grenlandinės lapės kailio kepurė
Klasikinio modelio lapės kailio kepurė. Spalva: balta vietomis pereinanti į rusvai pilkšvą. Spalva natūrali. Pasiūta Italijoje iš aukščiausios kokybės lapės kailių. ..
159.00€ 249.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Baltos lapės kailio kepurė su uodega
Rankų darbo natūralios baltos spalvos lapės kailio kepurė su tikra lapės kailio uodega Iš išorės - kailis. Pasiūta Italijoje iš aukščiausios kokybės skandinaviškų lapės kailių. ..
229.00€ 329.00€
Lapės kailio kepurė - balta
Kepurė pasiūta iš natūralaus skandinaviškos baltos lapės kailio. Klasikinio stiliaus. Pagaminta Italijoje. ..
199.00€ 320.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Ausinė arktinės ugninės lapės kailio kepurė
Skandinaviškos lapės kailio kepurė, pasiūta Italijoje. Spalva natūrali. Ausinės dvigubos - iš abiejų pusių kailis.     ..
299.00€
Arktinės platininės lapės kailio kepurė
Klasikinio modelio lapės kailio kepurė. Baltai pilkšvos spalvos. Spalva natūrali. Kaip ir visas Amifur kepures, šią galite rinkits iš 5 dydžių. Pasiūta Italijoje.   ..
199.00€ 249.00€
Auksinės lapės kailio kepurė
Ryškiai auksinės natūralios spalvos lapės kailio juosta-šalikas. Juosta vienguba: iš vienos pusės kailis, iš kitos pusės medžiaga. Juosta gale sujungta gumyte. Pasiūta Italijoje. Amifur garantuoja aukščiausią kokybę. ..
249.00€ 349.00€
Auksinė ugninės lapės kailio kepurė
Šilta ir jauki natūralios auksinės spalvos lapės kailio kepurė su ausinėmis. Ausinės viengubos: iš vienos pusės kailis, iš kitos medžiaga. Pasiūta Italijoje iš skandinaviškos lapės kailio. ..
249.00€
Melsvo atspalvio lapės kailio kepurė
Melsvo atspalvio klasikinio modelio lapės kailio kepurė. Kepurė dažyta. Rankų darbo natūralaus kailio kepurė pagaminta Italijoje. ..
199.00€ 249.00€
Meškėno kailio kepurė
Klasikinio modelio meškėno kailio kepurė. Visa išorinė dalis iš kailio. Kepurės spalvos natūralios: varijuoja nuo pilkšvos iki rusvos. Rankų darbo, pasiūta Italijoje. ..
95.00€ 109.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Meškėno kailio kepurė - ausinė
Ypač šilta ir jauki ausinė meškėno kailio kepurė. Visa išorinė dalis iš kailio, ausinės dvigubos - iš abiejų pusių kailis. Kepurės spalvos natūralios: varijuoja nuo pilkšvos iki rusvos. Rankų darbo, pasiūta Italijoje. ..
129.00€ 149.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Meškėno kailio kepurė su uodega
Meškėno kailio kepurė su tikra meškėno uodega. Visa išorinė dalis iš kailio. Kepurės spalvos natūralios: varijuoja nuo pilkšvos iki rusvos. Rankų darbo, pasiūta Italijoje. AMIFUR garantuoja aukščiausią kokybę. ..
99.00€ 129.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Raudona ausinė meškėno kailio kepurė
Raudona meškėno kailio kepurė su ausinėmis, odiniais raišteliais ir bumbulėliais. Visa išorinė kepurės dalis yra iš kailio. Spalva - dažyta raudona. Rankų darbo kepurė pasiūta Italijoje. ..
139.00€ 199.00€
Raudona meškėno kailio kepurė
Jeigu esate ryški ir pasitikinti savimi asmenybė ši raudona meškėno kailio kepurė skirta jums! Visa išorinė kepurės dalis yra iš kailio. Spalva - dažyta raudona. Rankų darbo kepurė pasiūta Italijoje. AMIFUR garantuoja aukščiausią kokybę. ..
99.00€ 159.00€
Mėlyna oposumo kailio kepurė
Klasikinio modelio oposumo kailio kepurė. Visa išorinė dalis - kailis. Spalva dažyta tamsiai mėlyna. Rankų darbo, pasiūta Italijoje. ..
99.00€
Audinės kailio kepurė
Audinės gabalėlių kailio kepurė. Spalva: juoda. Natūralus audinės kailis, viduje medžiaga (poliesteris). ..
89.00€ 99.00€
Ausinė audinės kailio kepurė
Juodos spalvos audinės kailio gabalėlių kepurė. Su ausinėmis ir atvartu. Amifur garantuoja aukščiausią kokybę. Pasiūta Italijoje. ..
99.00€ 139.00€
Rudo oposumo kailio kepurė
Klasikinio modelio oposumo kailio kepurė. Visa išorinė dalis - kailis. Spalva dažyta šviesiai ruda. Rankų darbo, pasiūta Italijoje. ..
99.00€
Rusiško stiliaus audinės kailio kepurė
Audinės kailio gabalėlių kepurė. Spalva juoda. Su atvartu ir ausinėmis. Visa išorinė kepurės dalis - kailis. Rankų darbo kepurė pasiūta Italijoje. ..
119.00€ 149.00€
Klasikinio modelio sabalo kailio kepurė
Klasikinė sabalo kailio kepurė. Sabalo kailis yra ypač vertinamas ir yra brangiausias iš visų kailių, nes šių gyvūnėlių yra mažai pasaulyje. Spalva natūrali šviesiai ruda. Pasiūta Italijoje. ..
299.00€ 499.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Karakulio kailio kepurė - juoda
-Karakulio kailio kepurė - juoda -Vienguba: iš vienos pusės kailis, iš kitos - medžiaga -Rankų darbo kepurė, pasiūta Italijoje   ..
99.00€ 149.00€
Audinės gabalėlių kailio kepurė – safyro spalvos
-Audinės gabalėlių kailio kepurė  -Vienguba: iš vienos pusės kailis, iš kitos - medžiaga -Rankų darbo kepurė, pasiūta Italijoje   ..
89.00€ 99.00€
Audinės gabalėlių kailio kepurė - ruda
-Audinės gabalėlių kailio kepurė  -Vienguba: iš vienos pusės kailis, iš kitos - medžiaga -Rankų darbo kepurė, pasiūta Italijoje   ..
89.00€ 99.00€
Rex šinšila kailio kepurė
- Rex šinšila kailio kepurė  -Vienguba: iš vienos pusės kailis, iš kitos - medžiaga -Rankų darbo kepurė, pasiūta Italijoje   ..
99.00€ 139.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Juodos audinės kailio kepurė
- Aukščiausios kokybės audinės kailis - Iš išorės kailis, viduje - medžiaga - Rankų darbo, pagamintas Italijoje - Firma Amica snc   ..
149.00€ 299.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Lapės kailio kepurė - juoda
- Aukščiausios kokybės lapės kailis - Iš išorės kailis, viduje - medžiaga - Rankų darbo, pagamintas Italijoje - Firma Amica snc   ..
199.00€ 299.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Meškėno kailio kepurė – juoda
- Klasikinio modelio meškėno kailio kepurė - Iš išorės kailis, viduje - medžiaga - Rankų darbo, pagaminta Italijoje - Firma Amica snc   ..
119.00€ 149.00€
Sidabrinės lapės kailio kepurė
-Natūralaus lapės kailio kepurė -Visa kepurė pasiūta iš kailio -Klasikinio modelio lapės kailio kepurė -Spalva natūrali -Rankų darbo kepurė, pasiūta Italijoje -Firma Amica snc ..
299.00€ 349.00€
Paremta 2 įvertinimais.
Sidabrinės lapės kailio kepurė su uodega
-Natūralaus lapės kailio kepurė -Visa kepurė pasiūta iš kailio -Klasikinio modelio lapės kailio kepurė -Su uodega -Spalva natūrali -Rankų darbo kepurė, pasiūta Italijoje -Firma Amica snc ..
299.00€ 369.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Platininės auksinės lapės kailio kepurė
-Natūralaus lapės kailio kepurė -Visa kepurė pasiūta iš kailio -Klasikinio modelio lapės kailio kepurė -Spalva natūrali -Rankų darbo kepurė, pasiūta Italijoje -Firma Amica snc ..
299.00€ 349.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Platininės auksinės lapės kailio kepurė su uodega
-Natūralaus lapės kailio kepurė -Visa kepurė pasiūta iš kailio -Klasikinio modelio lapės kailio kepurė -Su uodega -Spalva natūrali -Rankų darbo kepurė, pasiūta Italijoje -Firma Amica snc ..
299.00€ 369.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Rudos spalvos lapės kailio kepurė
-Natūralaus lapės kailio kepurė -Spalva dažyta -Visa kepurė pasiūta iš kailio -Klasikinio modelio lapės kailio kepurė -Rankų darbo kepurė, pasiūta Italijoje -Firma Amica snc ..
299.00€ 349.00€
Rudos spalvos lapės kailio kepurė su uodega
-Natūralaus lapės kailio kepurė -Spalva dažyta - ruda -Visa kepurė pasiūta iš kailio -Klasikinio modelio lapės kailio kepurė -Su uodega -Rankų darbo kepurė, pasiūta Italijoje -Firma Amica snc ..
299.00€ 369.00€
Tamsiai rudos spalvos lapės kailio kepurė
-Natūralaus lapės kailio kepurė -Spalva dažyta – tamsiai ruda -Visa kepurė pasiūta iš kailio -Klasikinio modelio lapės kailio kepurė -Rankų darbo kepurė, pasiūta Italijoje -Firma Amica snc ..
299.00€ 349.00€
Arktinės “Marble Frost” lapės kailio kepurė
-Natūralaus lapės kailio kepurė -Visa kepurė pasiūta iš kailio -Klasikinio modelio lapės kailio kepurė -Spalva natūrali -Rankų darbo kepurė, pasiūta Italijoje -Firma Amica snc ..
299.00€ 349.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Lapės kailio kepurė iš “Shadow Blue Frost” lapės kailio
-Natūralaus lapės kailio kepurė -Visa kepurė pasiūta iš kailio -Klasikinio modelio lapės kailio kepurė -Spalva natūrali -Rankų darbo kepurė, pasiūta Italijoje -Firma Amica snc ..
299.00€ 349.00€
Lapės kailio kepurė su uodega iš “Shadow Blue Frost” lapės kailio
-Natūralaus lapės kailio kepurė -Visa kepurė pasiūta iš kailio -Klasikinio modelio lapės kailio kepurė -Su uodega -Spalva natūrali -Rankų darbo kepurė, pasiūta Italijoje -Firma Amica snc ..
299.00€ 369.00€
Kreminė “Arctic” lapės kailio kepurė
-Natūralaus lapės kailio kepurė -Visa kepurė pasiūta iš kailio -Klasikinio modelio lapės kailio kepurė -Rankų darbo kepurė, pasiūta Italijoje -Firma Amica snc ..
299.00€ 349.00€
Mėlynos spalvos lapės kailio kepurė
-Natūralaus lapės kailio kepurė -Visa kepurė pasiūta iš kailio -Dažyta mėlyna spalva -Klasikinio modelio lapės kailio kepurė -Rankų darbo kepurė, pasiūta Italijoje -Firma Amica snc ..
299.00€ 349.00€
Tamsiai mėlynos spalvos lapės kailio kepurė
-Natūralaus lapės kailio kepurė -Visa kepurė pasiūta iš kailio -Spalva dažytą - mėlyna -Klasikinio modelio lapės kailio kepurė -Rankų darbo kepurė, pasiūta Italijoje -Firma Amica snc ..
299.00€ 349.00€
Tamsiai mėlynos spalvos lapės kailio kepurė su uodega
-Natūralaus lapės kailio kepurė -Visa kepurė pasiūta iš kailio -Klasikinio modelio lapės kailio kepurė -Spalva dažyta – tamsiai mėlyna -Su uodega -Rankų darbo kepurė, pasiūta Italijoje -Firma Amica snc ..
299.00€ 369.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Pilkosios lapės kailio kepurė
-Natūralaus lapės kailio kepurė -Visa kepurė pasiūta iš kailio -Klasikinio modelio lapės kailio kepurė -Spalva natūrali -Rankų darbo kepurė, pasiūta Italijoje -Firma Amica snc ..
299.00€ 349.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Tamsiai pilkos spalvos lapės kailio kepurė
-Natūralaus lapės kailio kepurė -Visa kepurė pasiūta iš kailio -Klasikinio modelio lapės kailio kepurė -Spalva natūrali -Rankų darbo kepurė, pasiūta Italijoje -Firma Amica snc ..
299.00€ 349.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Auksinės spalvos lapės kailio kepurė
-Natūralaus lapės kailio kepurė -Visa kepurė pasiūta iš kailio -Klasikinio modelio lapės kailio kepurė -Spalva natūrali -Rankų darbo kepurė, pasiūta Italijoje -Firma Amica snc ..
299.00€ 349.00€
Šeško kailio kepurė
-Šeško kailio kepurė -Natūralus kailis -Natūrali spalva -Satino pamušalas -100% rankų darbo -Pagaminta Italijoje -Prekės ženklas: Amica snc -Garantuojame aukščiausią kokybę   ..
159.00€ 199.00€
Šeško kailio kepurė – tamsiai ruda
-Šeško kailio kepurė -Natūralus kailis -Natūrali spalva -Satino pamušalas -100% rankų darbo -Pagaminta Italijoje -Prekės ženklas: Amica snc -Garantuojame aukščiausią kokybę   ..
159.00€ 199.00€
Karakulio kailio kepurė - auksinė
-Karakulio kailio kepurė - auksinė -Natūralus kailis -Kailis dažytas -Satino pamušalas -100% rankų darbo -Pagaminta Italijoje -Prekės ženklas: Amica snc -Garantuojame aukščiausią kokybę   ..
99.00€ 159.00€
Karakulio kailio kepurė - ruda
-Karakulio kailio kepurė-ruda -Natūralus kailis -Natūrali spalva -Satino pamušalas -100% rankų darbo -Pagaminta Italijoje -Prekės ženklas: Amica snc -Garantuojame aukščiausią kokybę   ..
99.00€ 149.00€
Karakulio kailio kepurė – tamsiai ruda
-Karakulio kailio kepurė – tamsiai ruda -Natūralus kailis -Natūrali spalva -Satino pamušalas -100% rankų darbo -Pagaminta Italijoje -Prekės ženklas: Amica snc -Garantuojame aukščiausią kokybę   ..
99.00€ 149.00€
Rex triušio kailio kepurė
-Rex triušio kailio kepurė -Natūralus kailis -Kailis dažytas -Satino pamušalas -100% rankų darbo -Pagaminta Italijoje -Prekės ženklas: Amica snc -Garantuojame aukščiausią kokybę   ..
99.00€ 135.00€
Rex triušio kailio kepurė - juoda
- Rex triušio kailio kepurė - juoda -Natūralus kailis -Kailis dažytas -Satino pamušalas -100% rankų darbo -Pagaminta Italijoje -Prekės ženklas: Amica snc -Garantuojame aukščiausią kokybę   ..
99.00€ 119.00€
Audinės kailio kepurė – su dėmelėmis
-Audinės kailio kepurė – su dėmelėmis -Natūralus kailis -Natūrali spalva su dažytom dėmelėm -Satino pamušalas -100% rankų darbo -Pagaminta Italijoje -Prekės ženklas: Amica snc -Garantuojame aukščiausią kokybę   ..
199.00€ 249.00€
Audinės kailio kepurė – šviesiai ruda
-Audinės kailio kepurė – šviesiai ruda -Natūralus kailis -Natūrali spalva -Satino pamušalas -100% rankų darbo -Pagaminta Italijoje -Prekės ženklas: Amica snc -Garantuojame aukščiausią kokybę   ..
179.00€ 199.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Rusiško modelio lapės kailio kepurė – balta
-Rusiško modelio lapės kailio kepurė - balta -Natūralus kailis -Natūrali spalva -Satino pamušalas -100% rankų darbo -Pagaminta Italijoje -Prekės ženklas: Amica snc -Garantuojame aukščiausią kokybę   ..
299.00€ 499.00€
Rusiško modelio lapės kailio kepurė – juoda
-Rusiško modelio lapės kailio kepurė - juoda -Natūralus kailis - Kailis dažytas -Satino pamušalas -100% rankų darbo -Pagaminta Italijoje -Prekės ženklas: Amica snc -Garantuojame aukščiausią kokybę   ..
299.00€ 499.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Rusiško modelio arktinės lapės kailio kepurė – melsva
-Rusiško modelio arktinės lapės kailio kepurė - melsva -Natūralus kailis -Natūrali spalva -Satino pamušalas -100% rankų darbo -Pagaminta Italijoje -Prekės ženklas: Amica snc -Garantuojame aukščiausią kokybę   ..
399.00€ 499.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Reks triušio kailio kapišonas-šalikas - baltas
-Reks triušio kailis -Kapišonas-šalikas -Natūralus kailis -Natūrali balta spalva -Satino pamušalas -100% rankų darbo -Pagaminta Italijoje -Prekės ženklas: Amica snc -Garantuojame aukščiausią kokybę   ..
249.00€ 299.00€
Reks triušio kailio kapišonas-šalikas - juodas
-Reks triušio kailis -Kapišonas-šalikas -Natūralus kailis -Spalva dažyta -Satino pamušalas -100% rankų darbo -Pagaminta Italijoje -Prekės ženklas: Amica snc -Garantuojame aukščiausią kokybę ..
249.00€ 299.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Reks triušio šinšila kailio kapišonas-šalikas
-Reks triušio kailis -Kapišonas-šalikas -Natūralus kailis -Spalva dažyta -Satino pamušalas -100% rankų darbo -Pagaminta Italijoje -Prekės ženklas: Amica snc -Garantuojame aukščiausią kokybę ..
249.00€ 299.00€
Paremta 1 įvertinimais.
Audinės kailio kapišonas-šalikas-juodas
-Audinės gabalėlių kailis   -Kapišonas-šalikas   -Natūralus kailis   -Natūrali juoda spalva   -Satino pamušalas   -100% rankų darbo   -Pagaminta Italijoje   -Prekės ženklas: Amica snc   -Garantuojame aukščiausią kokybę ..
249.00€ 299.00€
Audinės kailio kapišonas-šalikas-rudas
-Audinės gabalėlių kailis -Kapišonas-šalikas -Natūralus kailis -Natūrali ruda spalva -Satino pamušalas -100% rankų darbo -Pagaminta Italijoje -Prekės ženklas: Amica snc -Garantuojame aukščiausią kokybę ..
249.00€ 299.00€
Bordinės spalvos Rex triušio kailio kepurė
-Rex triušio kailis   -100% natūralus kailis   -Spalva dažyta   -Satino pamušalas   -100% rankų darbo   -Pagaminta Italijoje   -Prekės ženklas: Amica snc   -Garantuojame aukščiausią kokybę   ..
99.00€ 129.00€
Fuksijos spalvos Rex triušio kailio kepurė
-Rex triušio kailis   -100% natūralus kailis   -Spalva dažyta   -Satino pamušalas   -100% rankų darbo   -Pagaminta Italijoje   -Prekės ženklas: Amica snc   -Garantuojame aukščiausią kokybę   ..
99.00€ 129.00€
Juodos lapės kailio šalikas-kapišonas
-Natūralus lapės kailis -Kapišonas-šalikas -Spalva juoda - dažyta -Satino pamušalas -100% rankų darbo -Pagaminta Italijoje -Prekės ženklas: Amica snc -Garantuojame aukščiausią kokybę   ..
499.00€ 699.00€
Mėlyno Rex triušio kailio kepurė
-Rex triušio kailis   -100% natūralus kailis   -Spalva dažyta   -Satino pamušalas   -100% rankų darbo   -Pagaminta Italijoje   -Prekės ženklas: Amica snc   -Garantuojame aukščiausią kokybę   ..
99.00€ 129.00€
Pilkos lapės kailio šalikas-kapišonas
-Natūralus lapės kailis -Kapišonas-šalikas -Natūralus kailis -Natūrali pilka spalva -Satino pamušalas -100% rankų darbo -Pagaminta Italijoje -Prekės ženklas: Amica snc -Garantuojame aukščiausią kokybę   ..
499.00€ 699.00€
Sidabrinės lapės kailio šalikas-kapišonas
-Natūralus lapės kailis -Kapišonas-šalikas -Natūrali sidabrinė spalva -Satino pamušalas -100% rankų darbo -Pagaminta Italijoje -Prekės ženklas: Amica snc -Garantuojame aukščiausią kokybę   ..
499.00€ 699.00€
Tamsiai rudos spalvos Rex triušio kailio kepurė
-Rex triušio kailis   -100% natūralus kailis   -Spalva dažyta   -Satino pamušalas   -100% rankų darbo   -Pagaminta Italijoje   -Prekės ženklas: Amica snc   -Garantuojame aukščiausią kokybę   ..
99.00€ 129.00€
Tamsiai žalios spalvos Rex triušio kailio kepurė
-Rex triušio kailis   -100% natūralus kailis   -Spalva dažyta   -Satino pamušalas   -100% rankų darbo   -Pagaminta Italijoje   -Prekės ženklas: Amica snc   -Garantuojame aukščiausią kokybę   ..
99.00€ 129.00€
Customers Rating